Süper Lig'in gol kralı GalatasarayMauro Icardi, eşi Wanda Nara ile evliliklerinin 10. yıl dönümünü unutulmaz bir kutlama ile taçlandırdı. Aşklarını Roma'nın romantik atmosferinde doyasıya yaşayan Icardi ve Nara, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları duygusal mesajlar ve fotoğraflarla mutluluklarını hayranlarıyla paylaştı.

"Sınır tanımayan şefkatin ve ilham veren gücün için teşekkürler"

"Sınır tanımayan şefkatin ve ilham veren gücün için teşekkürler"

Icardi, eşi Nara'ya ithaf ettiği duygusal mesajında şu ifadelere yer verdi: "Şükrediyorum. Sınır tanımayan bir şefkatin ve bana her gün ilham veren bir gücün var. Her gün yanımda olduğun için şükrediyorum. Zor zamanlardaki koşulsuz desteğin, bulaşıcı sevgin hayatımı güzel bir yolculuğa dönüştürüyor."

İstanbul’da 'Selin Geçit' rüzgarı esti İstanbul’da 'Selin Geçit' rüzgarı esti

"En iyi arkadaşım, ortağım ve sırdaşım"
Mesajında Nara'ya olan hayranlığını ve sevgisini dile getiren Icardi, "En iyi arkadaşımsın, ortağım, sırdaşımsın. Sende, zamanı ve kelimeleri aşan bir aşkı buldum." diyerek duygularını dile getirdi.

Roma'da romantik pozlar
Icardi ve Nara, Roma'nın tarihi ve turistik mekanlarında çektirdikleri romantik pozları da sosyal medya hesaplarından paylaşarak hayranlarına unutulmaz bir görsel şölen yaşattı.

Sosyal medyadan tepkiler yağdı

Sosyal medyadan tepkiler yağdı

Icardi ve Nara'nın romantik kutlaması, sosyal medyada da büyük ilgi gördü. Çiftin hayranları, fotoğraflar ve mesajlara yorum  yağdırarak mutluluklarını ve sevgilerini dile getirdiler.

Kaynak: HABER MERKEZİ