31 Mart seçimleri öncesi hareketli günler yaşayan Kemalpaşa’da Türkiye İşçi Partisi de aday çıkartacağını açıkladı. İzmir Büyükşehir dahil 30 ilçesinde sandıkta biz de varız mesajı vereceklerini vurgulayan TİP Kemalpaşa İlçe Başkanı Abdurrahman Kandemir, 'Genel Başkanımız Erkan Baş’ın da katılacağı bir etkinlikle önümüzdeki hafta içinde İzmir’deki tüm adaylarımızı tanıtacağız. Kemalpaşa’da iki aday adayı arkadaşımız arasında henüz seçim yapmadık. Süleyman Şencan ya da Veli Akdağ arkadaşımızdan birisi TİP’in Kemalpaşa Belediye Başkan adayı olarak yarışa girecek' dedi.

Okulda düştükten sonra bilincini kaybeden Mira'dan ilk ifade: ''İyileşirsin deyip derse devam etti'' Okulda düştükten sonra bilincini kaybeden Mira'dan ilk ifade: ''İyileşirsin deyip derse devam etti''

En azından meclis üyesi çıkartmak istiyoruz…

Kemalpaşa’da kendilerine ilginin her geçen gün arttığına işaret eden Kandemir, 'en azından Kemalpaşa Belediye Meclisi’nde temsil edilecek bir oya ulaşacağımıza inanıyoruz' dedi. Türkiye’de nüfusun yüzde 65’inin milli gelirin sadece yüzde 1’ini aldığına vurgu yapan Abdurrahman Kandemir, 'TİP olarak bu haksızlığı gidermek için her türlü çabayı göstermeye devam edeceğiz' mesajı verdi.

Kaynak: Haber Merkezi