Ünlü şarkıcı İrem Derici, şarkıları, dansları ve özel hayatıyla sık sık gündeme gelen bir isim. Ancak son açıklaması olan "Çocuklara katlanamıyorum" sözleriyle büyük yankı uyandırdı.

Irem Dericiden Çocuk Itirafı

''Çocuklara katlanamıyorum. Yumurtalıklarımda bay bay diyor''

Muhabirin "Çocuk hasretiniz var mı?" sorusunu esprili bir cevap veren Derici şunları söyledi,: "Hiç çocuk hasretim yok. Çocuklara katlanamıyorum. Sürekli ağlayan derdini ağlayarak anlatan bir şeye benim tahammülüm yok. Yaş 37 zaten şu saatten sonra yumurtalıklar da bay bay bir tanem sana çocuk falan yok diyor. Baksana benim halime ben zaten çocuk gibiyim"

''Ben çocuk bakamam''

Muhabirin "Etrafta küçük İrem Dericiler olur" demesi üzerine ünlü şarkıcı sözlerine şöyle devam etti: "Sonra bütün hepsini estetikle toplatmak için bütün paramı vereceğim. Baksana benim 10 yıl önceki halime, şu an ki halimle doğacaksa yapayım hemen bir tane. Bir de bakacak birini bulmam lazım ben bakamam"

Irem Dericiye Gelen Yorumlar

Wanda Nara: ''Çanta koleksiyonum var. Onlara ulaşmak için parmak iziyle şifrelenmiş 3 kapıdan geçmeniz gerekiyor'' Wanda Nara: ''Çanta koleksiyonum var. Onlara ulaşmak için parmak iziyle şifrelenmiş 3 kapıdan geçmeniz gerekiyor''

''Sen çocuk yapma''

İrem Derici'nin sözleri kısa sürede sosyal medyada trend oldu ve birçok yorumla karşılandı. Destek mesajlarının yanı sıra, "Sen bu dünyaya yetiyorsun zaten çocuk yapma" yorumları geldi. 

Kaynak: Haber Merkezi