'Hayat Şarkısı', 'Kuzgun' ve 'Kırmızı Oda' gibi dizilerde rol alan Burcu Biricik, şu sıralar dinlenmeyi tercih ediyor. Evde bebeğine kavuşmak için gün sayan Biricik, doğum gününde de sevdikleriyle bir araya gelerek bu özel gününü kutladı.

Doğum gününde duygusal bir konuşma yapan Biricik, kızının ismini de takipçileriyle paylaştı. Luna ismini seçen Biricik, yeni paylaşımında ise karnı burnunda pozunu paylaşarak takipçilerinden beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.

Doğum gününde duygusal bir konuşma yapan Biricik, kızının ismini de takipçileriyle paylaştı. Luna ismini seçen Biricik, yeni paylaşımında ise karnı burnunda pozunu paylaşarak takipçilerinden beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Sosyal medyada oldukça aktif olan Biricik, hamilelik sürecini de takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor.

Mutlu evliliği

Tahliye edilen Sıla Doğu cezaevinin önünde "Dilan" diye sinir krizi geçirdi! Tahliye edilen Sıla Doğu cezaevinin önünde "Dilan" diye sinir krizi geçirdi!

Mutlu evliliği

2016 yılında reklamcı Emre Yetkin ile dünya evine giren Burcu Biricik, mutlu bir evlilik yaşıyor. Çiftin ilk bebekleri ise dünyaya gelmek üzere. Biricik ve Yetkin, kızları Luna'nın doğumunu heyecanla bekliyor.

Burcu Biricik'ten hamilelik kareleri

Burcu Biricik'ten hamilelik kareleri

Burcu Biricik, hamilelik sürecince de paylaştığı karelerle takipçilerinin ilgisini çekmeye devam ediyor. Karnı burnunda pozlarıyla beğeni toplayan Biricik, annelik heyecanını da takipçileriyle paylaşıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ