CNBC-e'nin yayınlanacak diziler belli oldu. Vatandaşların merakla beklediği yayın akışı ve dizilerin listesinde çok önemli yapımlar yer alacak. Bununka birlikte yayınlanacak yapımların listesi şu şekilde: 

Heyecan yeniden CNBC-e'de

Dexter

Dexter, 3 yaşındayken annesinin katilini gözlerinin önünde izlemek zorunda kalmış ve bu travma onu derinden etkilemiştir. Harry Morgan adında bir polis dedektifi tarafından evlat edinilen Dexter, Harry'nin "Kara Kod" adını verdiği bir ahlak kurallarına göre yetiştirilir. Bu kurallar, Dexter'ın sadece "kötü" olarak gördüğü insanları öldürmesine izin verir.

Dexter, dışarıdan bakıldığında sıradan bir adam gibi görünse de, içinde karanlık bir benlik barındırır. Bu durum, Dexter'ı sürekli bir iç çatışmaya sürükler. Bir yandan normal bir hayat yaşamaya çalışırken, diğer yandan da seri katil içgüdülerini bastırmaya çalışır.

Simpsons  

Simpsonlar, Matt Groening tarafından yaratılan ve 1989 yılından beri Fox Broadcasting Company'de yayınlanan bir Amerikan animasyon durum komedisidir. Dizi, Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie'den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisidir. Şov, Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçmekte ve Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve farklı insanlık hallerini hicvetmektedir.

The X-Files

The X-Files, Chris Carter tarafından yaratılan ve 1993'ten 2002'ye kadar Fox kanalında yayınlanan bir Amerikan bilimkurgu, gerilim ve dram dizisidir. Başrollerinde David Duchovny ve Gillian Anderson'ın yer aldığı dizi, FBI ajanları Fox Mulder ve Dana Scully'nin doğaüstü olayları araştırmalarını konu alır.

Gangs Of London 

Gangs Of London, Gareth Evans ve Matt Flannery tarafından yaratılan ve 2020'den beri Sky Atlantic kanalında yayınlanan bir İngiliz suç dram dizisidir. Dizi, Londra'nın yeraltı dünyasını ve şehrin kontrolü için verilen amansız mücadeleyi konu alıyor.

The Offer  

The Offer, Mario Puzo'nun ikonik romanı Baba'nın sinema uyarlamasının yapım sürecini anlatan, 2022 yılında Paramount+'ta yayınlanan bir Amerikan drama mini dizisidir. Albert S. Ruddy'nin aynı adlı anı kitabından uyarlanan dizi, Miles Teller, Matthew Goode, Juno Temple, Giovanni Ribisi ve Dan Fogler gibi isimlerin yer aldığı geniş bir kadroya sahiptir.

6 Yaşındaki kuzenini istismar ederek videoya alan kadın tutuklandı 6 Yaşındaki kuzenini istismar ederek videoya alan kadın tutuklandı

Halo

Halo serisi, Xbox'a özel bir oyun olarak başlayan ve zamanla romanlar, grafik romanlar, filmler ve canlı aksiyon dizileriyle genişleyen bir Amerikan askeri bilimkurgu serisidir. Seri, 26. yüzyılda, insanlığın galaksiyi kolonileştirdiği ve Covenant adında teokratik bir uzaylı ittifakıyla savaştığı bir ortamda geçiyor.
 

Kaynak: HABER MERKEZİ