Gürmar Girme Mağazası yeni yerinde özel indirimler ve sürpriz kampanyalara açıldı.

İzmir genelinde 29 Mağazası olan Gürmar Girne Mağazası yeni yerinde, alıştığınız kalitede hizmete girdi. Tedarikçilerin, müşterilerin katılımı ile açılan mağazada % 50'ye varan indirimler uygulandı. İndirimlerini yanı sıra bazı markalarda öze hediyeler de sunuldu. Mağazaya özel indirimler 31 Ekim'e kadar sürecek.

İnce: İzmir öyle çantada keklik falan değil! İnce: İzmir öyle çantada keklik falan değil!

23 yılda 29 mağaza...

Gürmar Yönetim Kurulu Başkanı Veli Gürle açılışta yaptığı konuşmada Gürmar'ın 23 yıldır hizmet verdiğini hatırlatarak tüm çalışanlarına teşekkür etti. "Gürmar 23 yıldır hizmetinizde 23 yıldır beraber yol aldığımız çalışanlarımız var. Hepsine teşekkür ediyorum. Bu mağazayı 30 gün önce kiraladığımız gelmiştim. Bugün açılışına geldim. Gürmar'a yakışan bir mağazaya dönüştürmüşler. 23 yıldır yanımızda olan siz müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle daha da büyüyeceğiz. 29 Mağazamıza hizmetinizdeyiz Birlikte yeni şubeler açacağız." ifadelerine bulundu.

Radyo Ege canlı yayında...

Radyo Ege'nin yıldızları Mustafa Karalıoğlu ve Balamir Yıldız, 'Ege Yollarda' programını Gürmar Girme Mağazası'dan naklen yayınlayarak açılışa renk kattılar... 

100.yıla özel... 

23 yıldır bu ekibin içinde olan Satın Alma Müdürü Gülay Heppekcan ise Cumhuriyetin100.yılına özel indirim kampanyasını Radyo Ege canlı yayınında tüm İzmirlilere duyurdu. "Cumhuriyetin 100.yılı kutlu olsun... 27-30 Ekim tarihleri arasında 100.yıla özel yüzden fazla üründe %35 indirim uyguladık. İstedik ki Cumhuriyetimizin 100.yılını müşterilerimize birlikte kutlayalım. Bir nebze bütçelerine katkımız olsun." Muhteşem İkili'nin ürünlerin kalitesi hakkında sordukları soruyu Heppekcan gülümseyerek yanıtladı. "Evimize sokmayacağımız hiçbir ürünü rafa sokmuyoruz. Satın alırken ürünleri önce biz deniyoruz. Manav bölümünde tüm ürünler özel olarak üretiliyor. Bahçelere anlaşma yapıyoruz. Kalitemiz uygun üretilmesi sağlıyoruz. Peynir kendi fabrikamızda üretiliyor. Özel yöresel peynir çeşitlerimiz var. Müşterilerimiz güvenerek alışveriş yapıyor."

"Mağazalarımıza bekliyoruz... "

Halkla İlişkiler Müdürü İsmail Tepedelenler ise tüm İzmirlileri indirim günlerinde mağazalarına beklediklerini belirtti.

Sürpriz hediyeler...

Mağazaya gelen ve mesaj gönderen Radyo Ege dinleyicilere özel indirim çekleri ve hediyeler verildi.