Survivor All Star'ın son bölümünde, finale günler kala eleme heyecanı zirve yaptı. TV8 ekranlarında büyük ilgi gören yarışmanın dün akşamki bölümünde, Yunus Emre, Atakan, Seda ve Nefise arasında kıyasıya bir mücadele yaşandı. Gecenin sonunda, düelloyu kaybeden isim Yunus Emre oldu ve yarışmaya veda etti.

Eleme Gecesinde Neler Yaşandı?

Eleme Gecesinde Neler Yaşandı?

Survivor All Star'da elemeye kalan dört yarışmacı arasında nefes kesen bir rekabet sahnelendi. Atakan, Yunus Emre, Nefise ve Seda, hayatta kalma mücadelesinde ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştı.

'Baby Reindeer' Skandalı: Netflix'e 170 Milyon Dolarlık Dava 'Baby Reindeer' Skandalı: Netflix'e 170 Milyon Dolarlık Dava

Atakan Elemeden Kurtuldu

Düellonun ilk turunda Yunus Emre ve Nefise karşı karşıya geldi. Nefise, Yunus Emre'yi 5-1 gibi net bir skorla mağlup ederek önemli bir avantaj elde etti. Seda ve Atakan arasında geçen ikinci düelloda ise kazanan taraf Seda oldu. Final turunda Atakan ve Yunus Emre son oyunda kozlarını paylaştı. Zorlu geçen düellonun sonunda Atakan, Yunus Emre'yi 5-3 yenerek elemeden kurtuldu.

Yunus Emre'nin Veda Konuşması

Yunus Emre'nin Veda Konuşması

Survivor tarihinin en çok ceza alan yarışmacısı olarak bilinen Yunus Emre, yarışmaya veda ederken duygusal bir konuşma yaptı. "Bu sezon yaşandı bitti, artık söylenecek son sözler şunlar; zor bir hayat yaşadım. 30 yaşına kolay gelmedim ve gerçekten dünya döndükçe insanın üstüne çamur sıçratan bir yer. Aileniz size bazı şeyleri karşılıksız verirken, bu çamur sıçratmaya büyümekte denebilir aslında" şeklinde konuşarak hislerini dile getirdi.

Kaynak: Haber Merkezi