Merve Terim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Fenerbahçe'nin bu mağlubiyet sonrasında, Galatasaray derbisindeki zaferin ardından Ali Koç'un kullandığı sözlere gönderme yaptı. Paylaşımında, "Arkadaşlar, ne başardığınızı anlamıyorsunuz. Büyük partiyi bozdunuz." ifadelerini kullandı.

Kızıl Goncalar’da Cüneyd Efendi'yi canlandıran Mert Yazıcıoğlu diziye devam edecek mi? Kızıl Goncalar’da Cüneyd Efendi'yi canlandıran Mert Yazıcıoğlu diziye devam edecek mi?

Büyük bir partiyi dağıttınız

Anadolu Efes'in son saniye basketiyle 82-81 kazandığı maç, seride durumu 2-1'e getirdi. Bu galibiyetin ardından Merve Terim'in yapmış olduğu paylaşım, sosyal medyada geniş yankı buldu.

Merve Terim'in sözleri, Fenerbahçe'nin başkanı Ali Koç'un daha önce Galatasaray derbisindeki galibiyet sonrasında kullanmış olduğu ifadelere benziyordu. Koç, Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında Galatasaray'a karşı alınan zaferin ardından oyuncularını benzer bir şekilde tebrik etmişti. Koç'un, "Beyler, ne başardığınızı anlayın. Büyük bir partiyi dağıttınız. Yenilmezlik serilerini mahvettiniz. Sanatçılar gidiyor. Hazırladıkları podyumu kuramayacaklar." sözleri, Merve Terim'in paylaşımında da yankı uyandırdı.

Kaynak: HABER MERKEZİ