Sıla Doğu ve Can Doğu'nun ardından Dilan Polat'ta mı tahliye edilecek? Sıla Doğu ve Can Doğu'nun ardından Dilan Polat'ta mı tahliye edilecek?

Güneşin Kızları ve Kırmızı Oda gibi yapımlarda başarılı performansıyla tanınan Evrim Alasya, Saba Tümer'in YouTube kanalına konuk oldu. Kendisine yöneltilen 'Sınırların özel hayatına yansıyor mu?' sorusuna 'Herkesin kendi alanı olmalı' diyerek verdiği yanıtla dikkat çekti.

Evrim Alasya-1

''Kadın erkek dengekalmadı''

Oyuncu, "Erkek gibi davranan erkeklere hasret kaldım. İlişkilerde artık o nezaket kuralları yok. Bir şeyleri zorla yaptırmanın anlamı kalmıyor. Bazen, bu durum biz kadınlardan mı kaynaklanıyor diye kendimi sorguluyorum bazen çünkü kadın-erkek dengesi diye bir şey kalmadı" dedi.

''Deneyimli oyuncuların karşısında saygılıydık''

Alasya, "Genç oyuncuları nasıl buluyorsun?" sorusuna, "Ben zaten güzelim oyunculuğu öğrenmesem de olur' özgüvenine sahip olanını da gördüm, çabalayanı da. Genç yaşta böyle bir işi yaparken o ünlü tufanına kapılmamak zor bir şey. Yargılamıyorum. Ama jenerasyon farkı var. Biz deneyimli oyuncuların karşısında daha saygılıydık. Şimdiki nesil de o korku yok. Her şeyi bildiklerini düşündükleri için, bir şey öğrenmeleri zor oluyor" sorusunu ise şöyle cevapladı.

Kaynak: Haber Merkezi