Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Ayşe Ünlüce'nin seçim öncesi gençlere verdiği toplu taşıma hizmetlerinde gece saatlerinin uzatılması sözü, dün itibarıyla gerçekleşti. Belediye, sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuruyla gece saatlerindeki ulaşım seferlerinin uzatıldığını ve gece hatlarının da devreye alındığını belirtti. Bu uygulama, 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'na kısa bir süre kala gençlere bir nevi bayram hediyesi oldu. Yeni uygulama, Eskişehir'deki vatandaşlar tarafından olumlu bir şekilde karşılanırken, AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Ali Demirel'den ses getiren bir açıklama geldi. Demirel, X platformunda yaptığı paylaşımda, "Bu yapılan gençlerimizi GECE HAYATINA teşvik etmektir. Ailelerin emaneti gençlerin hayatını karartacak belki bu karardan dönülmelidir. Sorumlu bir vatandaş ve bir baba olarak bu konuya sessiz kalmak mümkün değil..!" açıklamasında bulundu.

Ali Demirel Paylaşım

Sosyal medyada büyük tepki çekti!

Olaya ilişkin bazı kullanıcı yorumları şu şekilde:

"Eskişehir demek kültür demektir, gençlik demektir, sevgi demektir. Gençler eğlenecek, gezecek, yaşayacak ve bunları en güzel yapacağı yerde Eskişehir 'de yapacak. Siz de gençlerin yaşam sevincine ve isteğine saygı duyacaksınız. Ayşe Başkanım doğrusunu yapmıştır"

"Gece ulaşımını ve bunu gece hayatı diye kötüye ve gençlere bağlamak nasıl bir zeka.Tabi düzeltme yaparak zekanı törpülemişsin,ha gayret bir sonraki düzeltilmiş yorumunu bekliyoruz."

Rusya son askeri gelişmeleri açıkladı| "Donetsk’te Andreyevka yerleşim birimini kontrol altına aldık" Rusya son askeri gelişmeleri açıkladı| "Donetsk’te Andreyevka yerleşim birimini kontrol altına aldık"

"Dayıcım paylaşımını neden değiştirdin biraz önce ne güzel sıralamıştın aslında ZİHNİNDEKİLERİ, ne fuhuşu kalmıştı ne de uyuşturucusu. Çevir kazı yanmasına mı döndü olay."

"Benim aklıma ilk geceleri işten evine dönmek zorunda olan insanlar geldi. Taksi parasından kurtulacaklar dedim. Ama görüyoruz ki İşte insanın fikri neyse zikri odur!"

"Noldu alkol, fuhuş gibi söylemlerini silip farklı bir denklemle yine atmışsın twiti , tekrar ediyorum o zaman; Gece deyince neden aklınıza bu üçlü geliyor, gecenin körüne verilen hastane tahlil randevuları , belki yürüyüşe çıkan insanlar var.Şu zihninizi temizleyin az."

Paylaşımını değiştirdi!

AK Parti Genel Merkez MKYK Üyesi Ali Demirel'in paylaşıp değiştirdiği gönderinin ilk hali ise şu şekildeydi.

Ali Demirel Ilk Paylaşımı

Kaynak: Haber Merkezi