Royce Motor Cars Istanbul showroom'unun yenilenmesi sonrasında tanıtılan Spectre, göz alıcı bir görünüme sahip. Tanıtım, Boğaz kıyısındaki Rolls-Royce showroom'unda yapıldı. Rolls-Royce Motor Cars İstanbul Genel Müdürü Hilal Aysal, Spectre'ı Türkiye'de resmi olarak karşılamaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Aysal, Spectre'ın Türkiye'deki varlığına dair beklentilerin giderek arttığını söyledi. Rolls-Royce Motor Cars İngiltere, Avrupa ve Orta Asya Direktörü Boris Weletzky ise, yeni showroomun markanın kalbinin ve lüksün sınırlarını zorlamanın bir yansıması olduğunu ifade etti.

Spectre hakkında verilen bilgilere göre, otomobil kapsamlı bir tasarım sürecinden geçti ve 2,5 milyon kilometreyi aşan geliştirme testlerine tabi tutuldu. Spectre, 5475 mm uzunluğunda, 2017 mm genişliğinde ve 3210 mm dingil mesafesine sahip büyük bir otomobil olarak dikkat çekiyor. Rolls-Royce, Spectre için yeni bir Spirit of Ecstasy tasarladı ve otomobilin aerodinamik özelliklerini geliştirdi. Elektrikli motorlarıyla güçlendirilen Spectre, 102 kWh bataryası sayesinde 520 km'lik WLTP menziline sahip. Ayrıca, 585 bg güç üreten iki elektrik motoruyla otomobil, 4,5 saniyede 100 km/s hıza ulaşabiliyor.,

Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu: II. Viyana Kuşatması hangi padişah döneminde gerçekleşmiştir? Kim Milyoner Olmak İster'de soruldu: II. Viyana Kuşatması hangi padişah döneminde gerçekleşmiştir?

ROLLS-ROYCE SPECTRE FİYATI NE KADAR?

ROLLS-ROYCE SPECTRE FİYATI NE KADAR?

Türkiye'de Rolls-Royce'un ilk seri üretim elektrikli premium modeli Spectre, yaklaşık 29 milyon TL'lik fiyatla satışa sunuldu.

Kaynak: Haber Merkezi