Instagram hikayelerini bir daha asla eskisi gibi kullanmayacaksınız! İşte devrim niteliğindeki yeni özelliğin detayları: Instagram hikayelerini bir daha asla eskisi gibi kullanmayacaksınız! İşte devrim niteliğindeki yeni özelliğin detayları:

Özellikle ev temizliği konusunda tanınmış bir marka olan Dyson, Türkiye'deki ürün yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bu kapsamda, geçen yıl ilk kez tanıtılan Dyson 360 Vis Nav adlı robot süpürge, artık Türkiye paazarında ve satışta.

Dyson Süpürge

Dyson 360 Vis Nav özellikleri

Dyson 360 Vis Nav, oldukça etkileyici özelliklere sahip bir ürün. Bu robot süpürge, diğer ürünler gibi haritalama yaparak konumunu belirleyebiliyor. Ancak bununla sınırlı kalmıyor. Dyson'ın yeni robot süpürgesi, evinizin toz haritasını da çıkarabiliyor. Balık gözü lensi ve 360 derecelik görüş sistemine sahip olan ürün, engelleri, duvarları ve tozu algılamak için tam 26 sensörden veri topluyor. Böylece ev temizliği, son derece kapsamlı bir teknolojiyle gerçekleştirilebiliyor.

Dyson Süpürge Foto 2

Ultra gelişmiş fırça teknolojisi ve fazlası

Dyson süpürgeler, özellikle fırça tasarımı ve yüksek emiş gücüyle tanınırlar. Bu özellik, Dyson 360 Vis Nav modeli için de geçerlidir. Çünkü bu süpürge, üst düzey bir fırça sistemine sahiptir. Özel olarak tasarlanmış bir motor tarafından desteklenen ve dakikada 110 bin devir hızına ulaşan üç işlevli silindir fırça, sert zeminlerdeki büyük kirleri, ince tozları ve halının derinlerinde birikmiş kirleri bile etkili bir şekilde temizler. Ayrıca bu cihaz, emiş gücünü otomatik olarak ayarlayarak köşeleri ve duvar diplerini de kusursuzca temizler. MyDyson adlı mobil uygulama aracılığıyla kontrol edilebilen robot süpürge, belirlenen bölgelerde ve sınırlar içinde hareket edebilir. Ayrıca, Dyson'ın Türkiye'deki yeni robot süpürgesi, 21 mm'ye kadar olan engelleri aşabilir. 99 mm'lik yükseklik değeri ise mobilyaların altına kolayca girebilmesini sağlar. 

Dayson Süpürge Son Foto

Dyson 360 Vis Nav fiyatı

Dyson 360 Vis Nav modeli, Dyson'ın resmi web sitesinden satın alınabilir durumda. Bu üstün özelliklere sahip bir robot süpürgeye sahip olmak isteyen bir tüketici, yaklaşık olarak 44.999 TL gibi bir tutarı gözden çıkarmalıdır. 

Kaynak: Haber Merkezi