Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü'nün nikahı İzmir iş ve siyaset dünyasını buluşturdu. 

İzmir Arena'da gerçekleştirilen nikah töreninde, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü ve İzmirli İş İnsanı İlay Kaymakçıoğlu’nun nikahını kıydı.

Törene çiftin aileleri ve dostlarının yanı sırada çok sayıda bürokrat ve iş dünyasından insan katıldı. 

Çiftin şahitliklerini CHP Eski Genel Başkanı Murat Karayalçın, CHP Parti Sözcüsü Deniz Yücel, CHP Grup Başkanvekili Engin Özkoç, CHP İzmir Milletvekili Rıfat Nalbantoğlu, CHP İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti İzmir Milletvekilleri Eyyüp Kadir İnan ve Şebnem Bursalı, İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti İzmir Milletvekilleri Ümit Özlale ve Hüsmen Kırkpınar, Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Şerafettin Kılıç, Gelecek Partisi İstanbul Milletvekili Doğan Demir,  Demokrat Parti İzmir Milletvekili Salih Uzun, Eski İzmir Milletvekili Aytun Çıray, İzmir Ticaret Odası Başkanı Mahmut Özgener, DİSK Ege Bölge Temsilcisi Memiş Sarı, Köy-Kop İzmir Başkanı Neptün Soyer, Karşıyaka Spor Kulübü Başkanı Azad Yeşil ile CHP’li il başkanları ve CHP’li ilçe belediye başkanları yaptı. 

Hasan Tahsin: Havalar soğuyor, fırsatçılara dikkat! Hasan Tahsin: Havalar soğuyor, fırsatçılara dikkat!

SOYER: BÖYLE BİR NİKAHI İLK KEZ KIYIYORUM 
Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer nikah şahitleri ile ilgili Türkiye ittifakı benzetmesinde bulunarak “Utku Başkanımız işi sağlama almak istemiş. Ben 14 senedir nikah kıyıyorum, en son kızımın nikahını kıymıştı ama ben böyle bir nikahı ilk kez kıyacağım. Adeta bir Türkiye ittifakı, bir İzmir ittifakı. Tebrik ediyoruz.” ifadelerini kullandı.