Aday olduktan sonra duygularını sosyal medyadan dile getiren Görkem Duman şunları söyledi: "Kıymetli Bucalı’lar... Partimizin yetkili kurulları tarafından Cumhuriyet Halk Partisi Buca Belediye Başkan Adayı olarak ilan edildim. Bu onuru ve gururu bana yaşatan Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’e, MYK üylerimize ve Parti Meclisimize içtenlikle teşekkür ederim. Enerjimizi ve heyecanımızı sosyal belediyecilikle birleştirerek Buca’mız için hayallerimizi hep birlikte gerçekleştirmek için bir yola çıkıyoruz.

"ŞÜKRANLARIMI SUNUYORUM"

Cumhuriyet Halk Partisi bayrağını Buca’da dalgalandıran belediye başkanımız Sayın Erhan Kılıç’a, kampanya sürecini demokratik bir şekilde sürdüren tüm belediye başkan aday adaylarımıza ve Buca ilçe örgütümüze emeklerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. Önce Buca Öncü Buca diyerek çıktığımız bu yolda tüm Bucalı hemşehrilerimi sevgiyle ve saygıyla selamlıyorum. Yolumuz açık olsun!

Batuhan A'nın kayıp mürettebatından acı haber: 18. Günde bir ceset bulundu! Batuhan A'nın kayıp mürettebatından acı haber: 18. Günde bir ceset bulundu!

GÖRKEM DUMAN KİMDİR?

27 Haziran 1988 tarihinde İzmir Buca'da doğdu. Anadolu Üniversitesi, İşletme Bölümü ve Dokuz Eylül Üniversitesi, Mimarlık Bölümü mezunu olan Görkem Duman üniversite eğitimi sürecinde aile şirketinde inşaat faaliyetlerinde çalışarak deneyim kazandı. Mimarlık eğitimini tamamladıktan sonra kendi mimarlık ofisini açarak serbest meslek hayatına adım attı. 2018 yılında Cumhuriyet Halk Partisi'ne üye olarak siyasi kariyerine başladı. 2020-2023 yılları arasında CHP İl Başkan Yardımcılığı görevini üstlendi.

Kaynak: Haber Merkezi