Buğra Gülsoy, son günlerde Bahar dizisinde canlandırdığı Evren Yalkın karakteriyle gündemden düşmüyor. 42 yaşındaki başarılı oyuncu, geçtiğimiz yıl Nilüfer Gürbüz ile olan evliliğini sonlandırmıştı. Çiftin bu evlilikten Cem adında bir oğlu bulunuyor.

Cem Gülsoy Babasını Ziyaret Etti ve Set Paylaşımı Sosyal Medyada Konuşuldu
Buğra Gülsoy, oğlu Cem ile birlikte keyifli vakit geçirmeye devam ediyor. Son olarak oğlu Cem, babasını Bahar dizisinin setinde ziyaret etti. Bu eğlenceli anı Buğra Gülsoy, sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Paylaşımda Cem, babasının omuzlarında neşe içinde gülümserken görülüyor. Bu samimi baba-oğul fotoğrafı, takipçilerinden yoğun ilgi ve beğeni aldı.

Volkan Demirel ve Zeynep Demirel çifti boşanıyor mu? Volkan Demirel'den açıklama geldi! Volkan Demirel ve Zeynep Demirel çifti boşanıyor mu? Volkan Demirel'den açıklama geldi!

Cem Gülsoy, Annesine Benziyor mu?

Cem Gülsoy, Annesine Benziyor mu?

Cem Gülsoy, sarı saçları ve mavi gözleriyle daha çok annesine benziyor. Bu benzerlik, takipçiler tarafından da fark edilmedi ve fotoğrafa yorum yağdı. Birçok takipçi, Cem'in annesi Nilüfer Gürbüz'e ne kadar çok benzediğine dair yorumlar yaptı.

Buğra Gülsoy, Oğlu Hakkında Samimi Açıklamalarda Bulundu
Buğra Gülsoy, oğlu Cem ile ilgili samimi açıklamalarda da bulundu. Ünlü oyuncu, "Onunla beraber nasıl davranman gerektiğini öğreniyorsun. Aslında o da sana öğretiyor" dedi ve sözlerine "Çocukla boğuşuyoruz" şeklinde esprili bir yorumda bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ