Dua Lipa, İngiltere'nin en zengin ünlüleri arasında zirveye oturdu! Dua Lipa, İngiltere'nin en zengin ünlüleri arasında zirveye oturdu!

Müzisyen Scout, Los Angeles'ta bir mağazada sadece iç çamaşırlarıyla farklı kıyafetleri deneyerek görüntülendi. Scout, 32 yaşında ve Die Hard yıldızının kızı olarak biliniyor; koyu renk ve arkaya doğru inen saçlarıyla dikkat çekti. Kıyafet değişiklikleri sırasında pembe platformlu terliklerini sürekli olarak ayaklarında tuttu. Denenen kıyafetler arasında siyah ve gri kamuflaj desenli bir pantolon, mavi, beyaz ve kahverengi bir maxi elbise, koyu renkli bir etek, dar kırmızı bir slip elbise, şeffaf krem bir elbise, kısa ipek bir etek ve mağazadan diğer parçalar bulunuyordu. Scout, bazen sadece iç çamaşırı ve şeffaf üstle görüldü, ancak bir noktada üstünü tamamen çıkardı ve mahremiyetini korumak için elleriyle göğüslerini kapattı.

Bruce Willis'in Kızı Soyundu

Bruce ve hastalığı

Scout ve kardeşleri, sosyal medyada yeni albüm tanıtımlarının yanı sıra babaları Bruce'un afazi ile mücadelesini takipçilerine aktarıyorlar. Bruce, 2022 yılında afazi teşhisi konulmasının ardından Şubat 2023'te frontotemporal demans tanısı aldı.

Kaynak: Haber Merkezi