Fenerbahçe'deki seçim heyecanı Ülker Stadyumu'nda sürerken, Ali Koç'un yönetim kadrosunda yer alan Acun Ilıcalı, kritik açıklamalara imza attı.

Leny Yoro'ya transfer yarışı: Manchester United, Liverpool ve Real Madrid devrede! Leny Yoro'ya transfer yarışı: Manchester United, Liverpool ve Real Madrid devrede!

Aziz Yıldırım'ın tarafının kendisine yönelik suçlamalarına Ekol TV'de cevap veren Ilıcalı, bu iddiaların manipülasyon amaçlı olduğunu ifade etti.

Ilıcalı, "Sistem şu: Acun'un bir yıl önceki röportajını alıp dün söylenmiş gibi göstermek, 'Kulüplerin sahibi olmalı ama büyük kulüpler hariç' sözümde 'büyük kulüpler' kısmını atlamak, 30 yıl önce çektirdiğim fotoğrafı paylaşmak, videoyu aramak... Çamur atma kampanyasına hoş geldiniz." ifadelerini kullandı.

"Ben ormanda büyüdüm"
Bu tür iddiaların kendisini etkilemeyeceğini vurgulayan Ilıcalı, "Bunlar çok normal, dünyada iyi insanlar da olacak kötü insanlar da olacak. Bu kötü niyetli insanlarla mücadele etmeye çocukluğumdan beri alışığım. Ben ormanda büyüdüm, bu yüzden bunlar bana 'vız' geliyor." şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ