Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal düğmeye bastı! A Takımı'na iki yeni transfer! Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal düğmeye bastı! A Takımı'na iki yeni transfer!

Sosyal medyada tepkilerin odağındaki açıklamalar

Zeybekçi’nin, “Gazze’de bebek katliamını kınıyoruz ama 6 satıp 1 aldığımız bir ülke” şeklindeki ifadeleri, Metin Cihan’ın paylaştığı bir video ile gündeme geldi. Zeybekçi, İsrail ile olan serbest ticaret anlaşmasının önemine değinerek, ticaretin zarar vermeyen yönlerine odaklanılması gerektiğini savundu.

Yeni Şafak yazarı Kılıçarslan'dan sert eleştiri

Yeni Şafak yazarı İsmail Kılıçarslan, Zeybekçi’nin bu sözlerine sert tepki göstererek, “Gazze süreci boyunca bundan daha gerzekçe, bundan daha gerizekalıca bir açıklama duymadım” dedi.

Ekran Görüntüsü 2024 04 20 200714

Zeybekçi: “Sözlerimin arkasındayım”

Zeybekçi, kendisine yöneltilen eleştirilere karşı, sözlerinin arkasında olduğunu ve İsrail ile olan ticaret anlaşmasının Filistinlilere de fayda sağladığını belirtti. Ayrıca, İsrail’e yapılan ihracatın kayda alınmasının yasak ürün listesinden daha etkili olacağını ifade etti.

Ekran Görüntüsü 2024 04 20 194202

Kılıçarslan’dan ikinci tepki: “Mahşerde de davacısı olacağım”

Kılıçarslan, Zeybekçi’nin Cumhurbaşkanı’nın arkasına saklanma açıklamasına da tepki göstererek, “Gerçekten yazıklar olsun. Kendi adıma mahşerde de dünyada da davacısı olacağım bu sözlerin” şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ