Bugün Türkiye, 5 yıl boyunca görev yapacak yerel yöneticileri belirlemek için sandık başına gitti. 61 milyondan fazla seçmen, yaklaşık 207 bin sandıkta oy kullandı.

Erdal Beşikçioğlu Etimesgut

Cumhuriyet Halk Partisi'nin Ankara - Etimesgut adayı Erdal Beşikçioğlu, %56,17 oy oranı ile ilk sırada yer alıyor.

lal denizliii

İzmir - Çeşme adayı Lâl Denizli ise %54,00 oy oranıyla rakiplerini geride bırakmış durumda.

Nasuh

Arabalı vapurda fırtına etkisiyle dalgalar araçları parçaladı! Arabalı vapurda fırtına etkisiyle dalgalar araçları parçaladı!

Bağımsız olarak İstanbul - Beşiktaş adayı olan AKUT'un kurucusu ve sporcu Nasuh Mahruki, %11,09 oy oranı ile CHP ve MHP adaylarının ardından üçüncü sırada yer alıyor.

Davutt

Yeniden Refah Partisi'nin Düzce Belediyesi adayı şarkıcı Davut Güloğlu, %29,52 oy oranıyla AK Parti adayının ardından ikinci sırada yer alıyor.

Peker

İYİ Parti'nin Safranbolu adayı Hakan Peker, %4,56 oy oranı ile beşinci sırada yer alırken;

Gokhan Zan Santaja Maruz Kaldigi Iddiasiyla Suc Duyurusunda Bulundu Uoyh

Türkiye İşçi Partisi'nin Hatay Büyükşehir Belediyesi adayı emekli futbolcu Gökhan Zan, %1,98 oy oranıyla dördüncü sırada yer alıyor.

Gazeteci İrfan Değirmenci, Türkiye İşçi Partisi Ankara - Çankaya adayı olarak %5,93 oy oranıyla CHP ve AK Parti adaylarının arkasında;

Irfan Değirmenci

gazeteci ve sunucu Mesut Yar ise Bağımsız olarak Muğla - Datça adayı olarak %7,39 oy oranıyla CHP ve MHP adaylarının arkasında yer alıyor.

Yarmesut

Kaynak: HABER MERKEZİ