İstanbul'da Mehmet Altınöz:

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı için Yeniden Refah Partisi'nin adayı iş insanı Mehmet Altınöz oldu. 1971 İstanbul doğumlu olan Altınöz, Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Başarılı bir iş geçmişine sahip olan Altınöz, aynı zamanda Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Başkanı görevini de yürütüyordu.

Ankara'da Suat Kılıç:

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ise Yeniden Refah Partisi'nin adayı akademisyen Suat Kılıç oldu. 1965 Ankara doğumlu olan Kılıç, Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Doktora ve doçentlik unvanlarını da alan Kılıç, Ankara'da çeşitli üniversitelerde öğretim üyesi olarak görev yaptı.

İzmir'de Cemal Arıkan:

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı için ise Yeniden Refah Partisi'nin adayı avukat Cemal Arıkan oldu. 1972 İzmir doğumlu olan Arıkan, Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. Uzun yıllardır İzmir'de avukatlık yapan Arıkan, aynı zamanda Yeniden Refah Partisi İzmir İl Başkan Yardımcısı görevini de yürütüyordu.

Fatih Erbakan'dan Destek Mesajı:

Arabesk müziğinin yaslı günü: Türk müziğinin efsanesi 'Müslüm Baba' kimdir? Arabesk müziğinin yaslı günü: Türk müziğinin efsanesi 'Müslüm Baba' kimdir?

Törende bir konuşma yapan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, adaylara olan güvenini dile getirdi. Erbakan, "Adaylarımız liyakat sahibi, dürüst ve çalışkan insanlardır. İnanıyorum ki bu seçimlerden zaferle çıkacak ve büyükşehirlerimizi yeniden imar edeceğiz." dedi.

Hedef Büyükşehirlerde Zafere Ulaşmak:

Yeniden Refah Partisi, 31 Mart 2024 seçimlerinde büyükşehirlerde zafere ulaşmayı hedefliyor. Partinin adayları, seçimler yaklaştıkça yoğun bir seçim çalışması yürütecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ