İzmir'in sevilen isimlerinden ünlü DJ Köksal Ergin'in oğlu Çınar Rıdvan'ın sünnet eğlence programı görkemli geçti! İzmir'in sevilen isimlerinden ünlü DJ Köksal Ergin'in oğlu Çınar Rıdvan'ın sünnet eğlence programı görkemli geçti!

Dizideki 'Ağzımızın tadı bozulmasın’ repliğiyle tanınan ünlü sanatçı Güven Hokna, meslektaşları Halil Ergün ve Bennu Yıldırımlar ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti. "Halil ve Bennu ile sürekli görüşüyoruz. Gerçek bir aileydik. Hiçbir zaman kavga ettiğimizi veya birbirimize kötü davrandığımızı görmedim, bilmiyorum" dedi.

''Zaman zaman parasız projelerde yer almışlığım da vardır''
Setlerde teknik ekipmanlar ilerledikçe, maneviyatın geri planda kaldığını düşünen Güven Hokna, şunları dile getirdi: "Karavanları çok tercih etmem. Kırsal sahalarda çalışırken gerektiği zaman ihtiyaç duyulan bir araçtır. Ancak bazı oyuncular onu sadece zevk için kullanıyorlar. Bu tip oyuncular var ki partnerlerini karavanlarına dahi sokmuyorlar. Ardından çeşitli kaprisler başlıyor. Benim böyle kaprislerim yok. Zaman zaman parasız projelerde yer almışlığım da vardır. Gerçek oyunculukla karavan oyunculuğu arasında fark vardır. Karavan oyuncularının etkisi daha fazla görülüyor.”

''Kusursuzluğuyla beni etkiliyor''

''Kusursuzluğuyla beni etkiliyor''Sanat dünyasının usta isimlerinden biri olan Hokna, genç yetenekler arasında en çok Hazar Ergüçlü'nün performansını takdir ettiğini belirtti. Özellikle "İnci Taneleri" dizisinde canlandırdığı Dilber karakteriyle dikkat çeken Ergüçlü'nün yeteneğine övgüler yağdırdı. Hokna, "Hazar Ergüçlü'ye yönlendirmenize gerek yok, o karakteri en iyi şekilde canlandırır. Oynadığı her rolde kusursuzluğuyla beni etkiliyor, gerçekten çok beğeniyorum." dedi

Kaynak: HABER MERKEZİ