Galatasaray'ın yıldız forveti Mauro Icardi'nin eşi Wanda Nara'nın gençlik fotoğrafı olduğu iddia edilen görseller sosyal medyada gündem oldu. Teyit, fotoğrafları Nara'ya ait olup olmadığını inceledi.

Fotoğrafın alındığı videoya ulaşan Teyit, söz konusu videonun 18 Mart 2017 tarihli olduğunu, Arjantin’deki TV kanalı El Trece’nin Las Puertas isimli programından alındığını ve videoda ünlülerin benzerlerine yer verildiğini belirtti.

Magazin dünyası basın emekçileriyle buluştu Magazin dünyası basın emekçileriyle buluştu

Teyit'in incelemesinde, "Wanda Nara’nın eski hali olarak paylaşılan bu fotoğraftaki kişi programda Arjantin’in La Paternal mahallesinde yaşayan ve Wanda Nara’ya benzeyen kişi olarak sunuluyor. Videoda Wanda Nara’nın fotoğrafı ile Nara’ya benzeyen kişinin görüntüsü karşılaştırılıyor. Programın uzun versiyonundan da anlaşıldığı üzere format gereği birçok ünsüz kişi, ünlülere benzerliğiyle şovda yer alıyor" denildi.

Söz konusu videoda diğer fotoğrafların Nara'ya ait olduğu belirtilirken, "Wanda Nara ile Wanda Nara’nın eski halini gösterdiği iddia edilen iki görseli kıyasladığımızda burun piercingi ve dudak kenarındaki benlerin uyuşmadığı da görülüyor. Ayrıca iddia görselinde burundaki piercing detayının da silindiği fark ediliyor" ifadeleri kullanıldı.