Somer Sivrioğlu (52) ile Aslı Turanlı (31), dün sabah Etiler'deki Sarıhan Restaurant'ta kahvaltı yaptı. Aslı Turanlı'nın, zaman zaman ünlü şefin omzuna başını yaslaması gözlerden kaçmadı. 

Somer Aslı Foto 1

İzmir'in sevilen isimlerinden ünlü DJ Köksal Ergin'in oğlu Çınar Rıdvan'ın sünnet eğlence programı görkemli geçti! İzmir'in sevilen isimlerinden ünlü DJ Köksal Ergin'in oğlu Çınar Rıdvan'ın sünnet eğlence programı görkemli geçti!

''İlişki falan yok, arkadaşız!''

Bir ara Turanlı ağlarken, Sivrioğlu onu teselli etti. Ünlü şef, sarıldığı oyuncuya alnından öpücük kondurdu. Yaklaşık iki saat boyunca mekanda kalan Somer Sivrioğlu ve Aslı Turanlı, sabahın erken saatlerine doğru restorandan ayrıldı. İkili, basın mensuplarının kendilerini görüntülemesi üzerine, "İşinizi doğru yapın, ne aşkı?" diyerek sitemde bulundu. Aslı Turanlı, “Sizi el ele gördük, birbirinize yemek de yedirdiniz. İlişki mi yaşıyorsunuz?” sorularına tepki göstererek, “El ele göremezsiniz bizi. Kimse kimseye bir şey yedirmedi. Doğru haber yapın. İlişki falan yok, arkadaşız.” Somer Sivrioğlu, duygulanan Aslı Turanlı'nın yanaklarını okşayarak öptü. 

Kaynak: Haber Merkezi