Son yıllarda kazandıklarıyla adlarından sıkça söz ettiren Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, lüks yaşam tarzlarına bir yenisini ekledi. Ünlü çiftin, İstanbul'da oturdukları lüks sitede ikinci villalarını satın aldığı ortaya çıktı. Edinilen bilgilere göre, Evcen ve Özçivit çifti, ilk villaları için 2 milyon 350 bin dolar ödemişlerdi. Yeni villaları için ise 4 milyon 250 bin dolar ödedikleri öğrenildi.

Milyon dolarlık araba ile trafik çevirimesine takıldılar

Milyon dolarlık araba ile trafik çevirimesine takıldılar

Ammon filmi ile yıldızı parlayan Güldemet Durukan: "Seçici davranacağım!" Ammon filmi ile yıldızı parlayan Güldemet Durukan: "Seçici davranacağım!"

2. Sayfa'da yer alan habere göre, Geçtiğimiz günlerde milyon dolarlık yeni arabalarıyla gece geç saatlerde dışarıda olan çift, Ulus'ta trafik çevirmesine takıldı. Lüks otomobilleri dikkat çeken çiftin araçtan inerken polislerle sohbet ettiği görüldü.

Burak Özçivit yurt dışındaki hayran buluşmalarından kazanıyor

Öte yandan, Burak Özçivit'in yurt dışındaki hayranlarıyla buluşmak için düzenlediği programlardan da yüklü miktarda kazanç elde ettiği biliniyor. Ünlü oyuncu, bu programlara katılım için hayranlarından yüksek ücretler talep ediyor.

Sosyal medyada tepkiler
Çiftin milyon dolarlık yatırımları ve lüks yaşam tarzları, sosyal medyada da gündem oldu. Bazı kullanıcılar çiftin bu kadar pahalı bir villa satın almasına şaşırırken, bazı kullanıcılar ise onları tebrik etti.

Kaynak: HABER MERKEZİ