Tolga Çevik, "Arkadaşım Hoşgeldin", "Komedi Dükkanı" ve "TOLGSHOW" gibi popüler programlarla tanınan ve sempatik tavırlarıyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuş bir isim. İbrahim Selim'in programına katılan Çevik, özel hayatı ve zaman zaman ortaya attığı özlü sözleri ve itiraflarıyla dikkat çekti. Ancak, programın en dikkat çeken anlarından biri, Çevik'in meslektaşı Giray Altınok'a övgüler yağdırdığı anlar oldu.

"Giray'ı çok seviyorum"

"Giray'ı çok seviyorum"

İbrahim Selim'in "Yeni komedyenleri takip edebiliyor musun? Var mı gözüne çarpanlar?" sorusuna, Tolga Çevik şu şekilde yanıt verdi: "Giray'ı çok seviyorum, çok efsane bir çocuk. Çok beyefendi bir insan, çok yaratıcı ve çok da komik. Bayılıyorum ona." Bu sözleriyle Çevik, Altınok'a büyük bir jest yapmış oldu.

"Gurur somut haliyle böyle bir şey"

"Gurur somut haliyle böyle bir şey"

Tolga Çevik'in bu içten övgüleri karşılıksız kalmadı. Giray Altınok, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Gurur somut haliyle böyle bir şey arkadaşlar. Ağzınız açık izlediğiniz insanların sizin için böyle bir cümle kurması" diyerek duygularını dile getirdi ve Tolga Çevik'e teşekkür etti.

Vergi rekortmeni Gönenç Gürkaynak'tan nokta tespit! Bu bir harç değil, bir vergi! Vergi rekortmeni Gönenç Gürkaynak'tan nokta tespit! Bu bir harç değil, bir vergi!

Bu samimi anlar, izleyiciler ve komedi dünyasındaki birçok kişi tarafından büyük ilgi gördü. Tolga Çevik'in meslektaşlarına gösterdiği destek ve içten övgüler, onun ne kadar değerli bir isim olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi.

Kaynak: Haber Merkezi