Mahsun Kırmızıgül'den yeni dizi: Güzel Atlar Diyarı Kanal D'de başlıyor! Mahsun Kırmızıgül'den yeni dizi: Güzel Atlar Diyarı Kanal D'de başlıyor!

Taş Kağıt Makas'ın yeni bölüm tanıtımındaki bir sahne ülke gündemine oturdu. Tanıtımda bir sahne, tüm Türkiye’nin yakından takip ettiği  Eylem Tok ve 17 yaşındaki oğlunun hikâyesine benzetildi. Tanıtım kısa sürede dikkatleri üzerine çekerken; sosyal medyanın da gündemine oturdu.

Eylem Tok ve oğlunu akıllara getirdi !

Kanal D'nin, MF Yapım imzalı dizisi Taş Kağıt Makas'ın tanıtım filminde, lüks aracıyla bir kuryeye çarparak bir kişinin ölümüne sebep olan ve ardından 17 yaşındaki oğlunu Amerika'ya kaçıran ünlü yazar Eylem Tok'un yaşadığı olaya benzer bir konu işlendi.

'Sonra Amerika'ya uçacaksınız'

Yönetmenliğini Yusuf Pirhasan’ın üstlendiği, senaryosunu Uğraş Güneş’in kaleme aldığı dizi Taş Kağıt Makas’ta Yeliz Akkaya’nın hayat verdiği Meryem’in oğlu Furkan (Doğa Karakaş) lüks aracıyla bir kuryeye çarpıyor. Meryem olayı kapatmak için Bünyamin Emirkıran’ın da (Atsız Karaduman) desteğiyle önce Katar’a sonra da Amerika’ya gitmesine karar veriliyor. Avukat Harun Yakar (Ozan Güven) ise duruma isyan ediyor. Yaşanan bu olayın nasıl sonuçlanacağı ise dizinin yeni bölümünde cevap bulacak.

660Bc4Add46Ad66Bf525624E

Kaynak: HABER MERKEZİ