Antalya teleferik kazası tutuklamaları: Anadolu Birliği Partisi Başkanı Yalçın "siyasi kumpastır" dedi! Antalya teleferik kazası tutuklamaları: Anadolu Birliği Partisi Başkanı Yalçın "siyasi kumpastır" dedi!

Yerel Seçimler sonuçlandı. CHP, Türkiye genelinde elde ettiği %37.74'lük oy oranıyla birinci sırayı alarak seçimleri kazandı. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde "Cehennemin kapılarını kapatacağız" şeklindeki açıklamasının ardından ikinci turda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a desteğini belirten Sinan Oğan, yerel seçimlerin ardından ortaya çıktı. Oğan, X üzerinden bir paylaşım yaparak görüşlerini dile getirdi.

Sinan Oğan Foto 11

Türk milliyetçilerine seslendi

Sinan Oğan X üzerinden yaptığı paylaşımda, "Büyük bir olgunluk ve demokratik bir havada geçen yerel seçimlerin ülkemiz ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Kazanan adayları tebrik ediyorum. Seçimlerin özellikle de Türk Milliyetçileri açısından ciddi bir şekilde masaya yatırılması ve değerlendirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde seçimin merkezi haline getirdiğimiz Türk milliyetçilerinin, kendisini temsil iddiasındaki partilerin maalesef bu seçimlerde gerekli başarıyı gösteremedikleri görülmektedir.''

Sinan Oğan Tweet

Yeni parti mi kuracak?

Türk siyaseti yeni bir nesil değişimi arefesindedir. Önümüzdeki kısa süre zarfında bu konuda bir değerlendirme ve 'Yol Haritası'nı sizlerle paylaşacağım" diyen Sinan Oğan yeni parti sinyali verdi ve paylaşımında "Plana sadık kal" anlamına gelen Latince "Nosce Tempus" deyişiyle 2027 etiketi attı.

Kaynak: Haber Merkezi