31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin sonuçları açıklandı. Seçim sürecinin sona ermesiyle birlikte, siyasi partiler adaylarına ve destekçilerine teşekkür mesajları iletti. Seçim sonuçlarının ülkeye ve millete hayırlara vesile olması temennisinde bulunuldu.

Müsavat Dervişoğlu: İYİ Parti'yi kurda kuşa yem ettirmeyeceğiz! Müsavat Dervişoğlu: İYİ Parti'yi kurda kuşa yem ettirmeyeceğiz!

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Buğra KavuncuİYİ Parti İstanbul Milletvekili Buğra Kavuncu sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada, "Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlara vesile olmasını temenni ederken; partimize, yol arkadaşlarımıza ve İstanbul teşkilatının bütün değerli mensuplarına yol arkadaşlıkları için teşekkür ederim" denildi. Seçim sürecinde emek veren tüm parti üyelerine ve destekçilere teşekkürlerin iletilmesiyle birlikte, yeni dönemde de dayanışmanın ve birlik ruhunun devam etmesi temenni ediliyor. Seçim sonuçlarının ülkenin demokratik sürecine olumlu katkılar sağlaması beklenmekte.

Kaynak: HABER MERKEZİ