İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın ikinci durağı MHP İzmir İl Başkanlığı oldu. Başkan Tugay, uzlaşı mesajı verirken, İzmir'i tüm siyasi partiler ile birlikte yönetmek istediklerinin altını çizdi.  

İstanbul'da pazartesi sabahları trafik kabusu! Yoğunluk %65'e ulaştı! İstanbul'da pazartesi sabahları trafik kabusu! Yoğunluk %65'e ulaştı!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay, şu ifadeleri kullandı: 

'Bugün MHP il başkanlığı ziyaretimizi,  Sayın İl Başkanı ve İl Başkan yardımcılarının eşliğinde CHP il başkanımızla birlikte gerçekleştirdik. Öncelikle nazik kabulleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

İki konu için ziyaret etmek istediğimizi onlara ifade ettim. Geçirdiğimiz seçim sürecinde siyasi etik değerlere gösterdikleri hassasiyet için çok teşekkür ettim. Demokratik olgunluk içerisinde geçirdiğimiz seçim süreci için verdikleri katkı için teşekkür ettim.

İşbirliği ve uzlaşı mesajı 

İşbirliği ve uzlaşı mesajı 

Diğer taraftan da yeni başladığımız yerel yönetim döneminde onların da katkıları ile iş birliği içerisinde kentimizin sorunlarını çözme yolunda, uzlaşma, görüş alışverişi arayışları içerisinde sürdürme dileğimizi kendilerine ilettim. Onlar da çok olumlu karşıladılar sağ olsunlar.

'Tüm siyasi partilerimizle birlikte kenti yönetmek istiyoruz'

'Tüm siyasi partilerimizle birlikte kenti yönetmek istiyoruz'

Bundan sonraki dönemde İzmir adına, İzmirlileri temsilen tüm siyasi partilerimizle birlikte kenti yönetmek istiyoruz. Tüm İzmire eşit belediye hizmeti verme konusunda kararlıyız. Umuyorum bu güzel işbirlikleri ve olumlu hava kentimize olumlu sonuçlar getirecek. Zaman zaman bir araya gelerek, zaman zaman kentimizin sorunları hakkında ortak değerlendirmeler yaparak çalışmaya devam edeceğiz. Bugünkü kabuller için teşekkür ediyorum.

Kaynak: HABER MERKEZİ