Ünlü şarkıcı Nihat Doğan, İranlı hayranı Arzu Doğan (Arezoo Gharlar) ile 2022 Ağustos ayında nikah masasına oturdu.

Çift'in kısa süre sonra Badıkan adını verdikleri oğulları dünyaya geldi

Çift'in kısa süre sonra Badıkan adını verdikleri oğulları dünyaya geldi, Doğan bu süreçte ilk kez baba sevgisini hissetti. Ancak, üzücü bir haberle sevenlerini şaşırttılar. Nihat Doğan ve Arzu Doğan, boşanma kararı aldı. Kamuoyuna duyurulan neden ise 'kıskançlık krizi' olarak açıklandı. Ancak Arzu Doğan, bu ayrılığın gerçek sebebini sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla açıkladı.

Sinan Akçıl'ı gören vatandaş yanına çağırdı: O sırada karşıdan karşıya geçen Akçıl kazaya sebep oldu Sinan Akçıl'ı gören vatandaş yanına çağırdı: O sırada karşıdan karşıya geçen Akçıl kazaya sebep oldu

Arezoo Gharlar: "Birçok kadınla ilişkisi var"

Arezoo Gharlar: "Birçok kadınla ilişkisi var"

Arzu Doğan, takipçileriyle paylaştığı mesajda, ayrılığın ardındaki gerçekleri şu sözlerle ifade etti: 
"Evet arkadaşlar ayrılma sebebimiz budur 4 yıl bir ilişkimiz oldu 2 yıl sevgiliydik aile kurmayı istedik, nihat doğan hep çocuk istedi sonra evlenmeye karar aldık, evlendikten sonra çok şeyler ortaya çıkmaya başladı ve her şey ters olmaya başladı, yuvamı kurmak için sürekli kendimi kandırıyordum ama bir süre sonra çok şeylerden şüphelenmeye başladım, Eşimin telefonunu alıp araştırmaya başladım, hiç beklemediğim şeyler gördüm. Birçok kadınla ilişkisi var. Ve bu ilişki sonlandırma kararı aldım."

Kaynak: HABER MERKEZİ