80 yaşındaki Nicolas Puech aileden kopuyor
Fransa'dan şok edici bir haber! Lüks moda devi Hermes'in 80 yaşındaki varisi Nicolas Puech, 12 milyar dolarlık servetinin en az yarısını eski bahçıvanına bırakıyor. Bu beklenmedik karar, Puech'in ailesini ve tüm dünyayı şaşırttı.

Mirasın yeni sahibi kim?
Puech'in mirasını devredeceği bahçıvanın kimliği henüz bilinmiyor. Fransız basını da bu gizemli ismi merak ediyor. Puech'in son yıllarda ailesiyle görüşmediği ve bu nedenle bu kararı verdiği tahmin ediliyor.

AB Komisyonu Başkanı için şok gelişme: UCM'ye şikayet edildi AB Komisyonu Başkanı için şok gelişme: UCM'ye şikayet edildi

80 yaşındaki Nicolas Puech şaşırtmaya devam ediyor
Fransa'nın ve dünya çapındaki lüks eşya üreticilerinden Hermès'in 80 yaşındaki varisi Nicolas Puech, 12 milyar dolarlık servetinin yarısını bahçıvanına bırakma kararıyla şimdiden tüm dünyayı şaşırtmıştı. Şimdi de yeni bir hamleyle, bahçıvanını evlat edinerek mirasa hak sahibi yapmayı planladığını açıkladı.

Vakıf şaşkına döndü
Puech, daha önce servetini bir vakfa bağışlayacağını söylemişti. Ancak daha sonra kararını değiştirerek, vakfa yeni bir veraset dilekçesi gönderdi. Bu beklenmedik karar vakıfta şok etkisi yarattı.

Evlat edinme zorlukları
Puech, doğrudan aile üyesi olmayan bir kişiye miras bırakma sürecinde yaşanan zorluklar sebebiyle, ilk olarak 51 yaşındaki bahçıvanını evlat edinmeyi düşünüyor. Ancak İsviçre'de yetişkin bir çocuğu evlat edinmek karmaşık bir iş olduğu için bu durumun potansiyel olarak riskli bir hukuk mücadelesine yol açabileceği belirtiliyor

Puech, bekar ve çocuksuz olmasına rağmen, ailesiyle bağlantısı olan birçok kişiyle iletişimini kesmiş durumda.

Kaynak: HABER MERKEZİ