Güzel oyuncu Aslı Enver ‘Kuşatma’ dizisiyle dönüyor! Güzel oyuncu Aslı Enver ‘Kuşatma’ dizisiyle dönüyor!

Küçük Ağa, Bizim Hikaye, Aşk Tesadüfleri Sever 2, Yasak Elma, Üç Kuruş ve son olarak Şahane Hayatım gibi birçok başarılı dizide rol alan Nesrin Cavadzade, sadece oyunculuğuyla değil, güzelliğiyle de dikkat çeken isimlerden biri. Sosyal medyayı aktif kullanan Cavadzade, yaptığı paylaşımlarla takipçileriyle etkileşimde bulunmayı ihmal etmiyor.

Mavi mayolu pozuyla nefes kesti

Mavi mayolu pozuyla nefes kesti

Son olarak mavi mayosuyla kamera karşısına geçen Cavadzade, kusursuz fiziğiyle takipçilerini mest etti. Fit vüdunu gözler önüne seren güzel oyuncuya hayranlarından övgü dolu yorumlar yağdı.

Birçok takipçisi Cavadzade'nin pozlarına "Nefes kesici!", "Çok güzelsin!", "İdeal bir vücut!" gibi yorularda bulundu.

Yaz sezonunu erken açtı

Yaz sezonunu erken açtı

Cavadzade, daha önce de Instagram hesabından yaptığı bikinili paylaşımlarla adından söz ettirmiş ve yaz sezonunu adeta erken açmıştı. Ünlü oyuncunun cesur pozlarına her zaman olduğu gibi bu sefer de binlerce beğeni ve yorum geldi.

Etkileşimde bulunmayı seviyor
Sosyal medyayı aktif kullanan Cavadzade, takipçileriyle etkileşimde bulunmayı seviyor. Sık sık paylaşım yapan ve takipçilerinin yorumlarına yanıt veren Cavadzade'nin bu samimi tavrı da onu oldukça sevimli hale getiriyor.

Devam edecek mi?

Devam edecek mi?

Nesrin Cavadzade'nin cesur tatil pozları takipçileri tarafından oldukça beğenilirken, bu paylaşımların ilerleyen dönemlerde de devam edip etmeyeceği merak konusu. Cavadzade'nin yeni pozlarını sabırsızlıkla bekleyen takipçileri, ünlü oyuncunun onları şaşırtmaya devam edeceğine inanıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ