Hakkari'de freni boşalan araç eve girip maddi hasara yol açtı! Hakkari'de freni boşalan araç eve girip maddi hasara yol açtı!

Aydın'ın Nazilli ilçesinde meydana gelen bir alacak verecek kavgası kanlı bir şekilde sonuçlandı. Yeni Mahalle 78. sokakta bulunan bir evde gerçekleşen olayda, Emre Öztürk'ün sabah saatlerinde annesi Aysel Öztürk'ün kaldığı eve gelmesiyle başladı. İddiaya göre Emre Öztürk'ün peşinde eve gelen A.D. adlı şahıs ile anne ve oğul arasında alacak verecek konusunda tartışma çıktı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonrasında A.D., anne ve oğlunu bıçaklayarak öldürdü ve evden ayrıldı.

Öğlen saatlerinde yakınları, Aysel Öztürk'e telefonla ulaşamayınca evin kapısını açıp içeri girdi. Evde Aysel Öztürk ve oğlu Emre Öztürk'ü hareketsiz şekilde kanlar içerisinde bulan yakınları, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri eve geldiğinde anne ve oğlun hayatını kaybettiğini tespit etti. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından anne ve oğlun cansız bedenleri Nazilli Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

A.D.'nin işlediği cinayetin ardından Şehit Hasan Özdemir Polis Merkezi Amirliği'ne giderek teslim olduğu öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Kaynak: Haber Merkezi