Menderes Tek Yürek Oldu
Menderes Belediye Başkanı seçilen İlkay Çiçek’in seçim sonrası halk buluşması coşkuyla gerçekleşti.
Yerel seçimlerin ardından Menderes Belediye Başkanı seçilen İlkay Çiçek’e Menderesliler büyük sevgi gösterisinde bulundu. Seçim sonuçlarıyla birlikte sokaklara dökülen Menderesliler sabahın ilk saatlerine kadar zafer kutlaması yaşadı.

AK Partili Milletvekilinin "istakoz paylaşımı" sosyal medyada tartışmalara neden oldu: "Afiyet olsun Şebnem Hanım" AK Partili Milletvekilinin "istakoz paylaşımı" sosyal medyada tartışmalara neden oldu: "Afiyet olsun Şebnem Hanım"

İlçe meydanı doldu taştı
Sonuçların netleşmesinin ardından vatandaşlar sokağa döküldü. İlçe meydanında toplanan Menderesliler alanı Türk bayraklarıyla görsel şölene çevirdi. Alanı hınca hınç dolduran Menderesliler yeni başkanlarını bağrına bastı.

Birlik ve beraberlikle
Sonuçların netleşmesinin ardından ilçe meydanında toplanan vatandaşlarla bir araya gelen Çiçek, ‘’ Birlik ve beraberliğimizle Menderes’te seçim kazanmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu seçimde kaybeden yok, kazanan ise Menderes. Hiç kimseyi ayırmadan, herkesin belediye başkanı olarak herkese eşit hizmet anlayışımızla çalışacak ve Menderes’imizi hak ettiği noktaya taşıyacağız. Bize inanan, bize güvenen ve bizi bağrına basan tüm hemşehrilerime sonsuz teşekkürler.’’ dedi. 

Kaynak: BÜLTEN