Kiraz Belediyesi'nin yeni başkanı olarak seçilen Nasuh Coşkun, seçim sonuçlarıyla birlikte göreve geldi. Coşkun, halkın geniş destek ve güvenini kazanarak belediye başkanlığına seçilmiş oldu. Kiraz halkı, Nasuh Coşkun'un belediye başkanı olarak seçilmesini büyük bir umut ve heyecanla karşıladı. 

AK Partili Milletvekilinin "istakoz paylaşımı" sosyal medyada tartışmalara neden oldu: "Afiyet olsun Şebnem Hanım" AK Partili Milletvekilinin "istakoz paylaşımı" sosyal medyada tartışmalara neden oldu: "Afiyet olsun Şebnem Hanım"

Kiraz Belediye Başkanı Nasuh Coşkun kimdir?

1976 yılında Kiraz'ın Yenişehir Mahallesi'nde doğmuştur. İlköğretim Yenişehir köy okulunda okuyup. Kiraz Ortaokulu ve Kiraz Mesleki Eğitim Merkezi'nde öğrenim gördükten sonra Kiraz Sanayi Sitesinde kaportacı olarak işe başladı ve 1996 yılında askerlik görevimi tamamladı. 1999 yılında kendi iş yerini açtı ve 2010 yılında Esnaf Kefalet Kooperatifi Yönetim Kurulu üyesi oldu. 2018 yılında Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanlığına seçildi. Şu anda kooperatif başkanı olarak görev yapıyor ve aynı zamanda hayvancılık ile uğraşıyor. Evli ve iki çocuk babasıdır.

Kaynak: HABER MERKEZİ