31 Mart seçimlerinin en hareketli geçmesi beklenen yerleri arasında yer alan Kemalpaşa’da seçimin dengelerini değiştirebilecek işaretler geliyor. AK Parti Galip Atar’ı ardından da CHP Mehmet Türkmen’i aday olarak ilan etmiş, yarışın iki kuvvetli adayı dışında diğer partilerin alacağı tavır merak konusu olmuştu.

Baron Jacob Rothschild neden öldü?  Lord Jacob Rothschild kimdir? Baron Jacob Rothschild neden öldü? Lord Jacob Rothschild kimdir?

Saadet Partisi’nin Avukat Gamze Yıldız ve Yeniden Refah Partisi’nin Alaaddin Yılmaz’la yer almasının planlandığı süreçte DEM Parti’de adaylık yarışı içinde yer almak üzere.

En geç pazartesi isim netleşir…

DEM Parti Kemalpaşa İlçe Başkanı Naci Güneş, DEM Parti’nin İzmir’in Büyükşehir dahil her noktasında aday çıkaracağına dikkat çekti. 2019 seçiminde aday çıkartmayarak Belediye’de CHP’nin, Meclis’te AK Parti’nin kazanmasına zemin hazırladığına işaret eden Naci Güneş ‘bu kez biz de aday çıkartacağız. Masada 3-4 aday adayının ismi var. Değerlendirme devam ediyor. Sol kesimden, açıklandığında dikkatleri çekecek bazı isimlerle de temasımız devam ediyor. Bu hafta sonuna kadar ya da en geç pazartesi adayımızı açıklamış oluruz’ dedi.

Kaynak: Haber Merkezi