Karşıyaka Stadyumu için son hamle! İlker Ergüllü ve Cemil Tugay'dan kesin sözler! Karşıyaka Stadyumu için son hamle! İlker Ergüllü ve Cemil Tugay'dan kesin sözler!

Programa CHP İzmir milletvekilleri Murat Bakan, Sevda Ertan Kılıç, Yüksel Taşkın, Rahmi Aşkın Türeli, CHP Kemalpaşa Belediye başkan adayı Mehmet Türkmen, CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, STK temsilcileri ve vatandaşlar katıldı. İftar programında konuşan Özel, "Mehmet Türkmen bütün CHP'li belediye başkanları gibi seçildiği gün yakasındaki parti rozetini çıkartacak, Türk bayrağını rozet olarak yakasına takacak, tüm siyasi görüşlerden Kemalpaşalılara eşit ve ayrımsız hizmet sunacak" dedi.

‘KEMALPAŞA İTTIFAKI'NI KURDUK’
Konuşmasında Kemalpaşa’da her kesimden destek gördüklerini belirten Başkan Adayı Mehmet Türkmen,  ‘’ Kemalpaşa’da son derece pozitif bir seçim süreci gerçekleştirdik. Emeği olan herkese teşekkür ederim. Biz ilçemizde tabanda çok geniş bir ittifak kurmuş durumdayız. İnşallah 31 Mart günü bunun sonuçlarını çok farklı şekilde görmüş olacağız. Bugün bizleri burada şereflendiren Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel’e teşekkür ediyorum.’’ Dedi.

433230729 122129970308207120 7143867848914925367 N'KEMALPAŞA'NIN HER TÜRLÜ İSTEĞİNDE SONUNA KADAR ARKANIZDA DURACAĞIZ'
Mehmet Türkmen'in belediye başkanlığında yeni bir isim olmadığını dile getiren Özgür Özel, "Yıllarca belediye başkanlığı görevi yapmış, belde belediyesi kapandıktan sonra siyaseti bırakmamış, son 5 yıldır Kemalpaşa'da belediye meclisinde görev yapmış, son derece deneyimli, tecrübeli bir isim" diye konuştu.

'BAYRAM SONRASI KEMALPAŞA'DA FEN LİSESİ AÇILACAK'
Mehmet Türkmen'in geçen günlerde kendisini bir fen lisesi açılışına çağırdığını aktaran Özel, "Biraz önce kızını gördüm. Geçmişte bir kazada oğlunu kaybetti, onun anısına Kemalpaşa'ya bir fen lisesi kazandırdı. Onun açılışını yapmak istedi ancak birileri seçim kanunlarını, anayasayı hiçe saysa da devletin bütün imkanlarını kullanarak propaganda yapsalar da seçim kanunu gereğince son 10 günde bu tip açılışlar yasak olduğu için, bunu doğru bulmadık. Her ne kadar bütün parasını kendi cebinden verse de okul açılışı olduğu için ileri tarihe bıraktık. Biraz önce sözleştik, bayramdan sonra kendisi Kemalpaşa belediye başkanı sıfatını taşıdığı süreçte günü kararlaştıracağız ve okulu sizlerle birlikte açacağız" diye konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ