CHP o ismin ölümüyle sarsıldı: Grup Müdürü Levent Bayraktar vefat etti! CHP o ismin ölümüyle sarsıldı: Grup Müdürü Levent Bayraktar vefat etti!

AK Parti'li Karabük Belediye Başkanı Özkan Çetinkaya, mazbatasını alarak göreve başladıktan sonra ilk icraat olarak belediye girişindeki turnikeleri kaldırdı. 31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde Karabük Belediye Başkanlığı görevine seçilen Çetinkaya, mazbatasını İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hakim Caner Yılmaz'dan aldı. Çetinkaya'ya AK Parti Karabük Milletvekilleri Cem Şahin ve Ali Keskinkılıç, AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Salt, önceki dönem Bakan Yardımcısı Mehmet Ceylan ve birçok partili eşlik etti. Ardından Karabük Belediyesi'ne gelen Çetinkaya, yüzlerce vatandaş tarafından alkışlar ve sloganlarla karşılandı.

Makam odasına geçen Çetinkaya, belediye personeliyle tokalaştı ve tebrikleri kabul etti. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Çetinkaya, "Arkadaşlara söylemiştik, turnikeleri kaldırmışlar. Şu ana kadar burada hizmet eden başkanlarımızdan Allah razı olsun. Bugün sıra bize geldi. İnşallah bu 5 yıllık süreçte sunmuş olduğumuz vizyonu hayata geçireceğiz. Tek gayemiz ve çabamız bu olacak. Ortak akılla, istişareyle birlik ve beraberlikle şehrimizde daha iyi işler yapacağız" şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi