Berberin İntihara Teşebbüsü

U.E., İzmir'in Bornova ilçesinde bulunan berber dükkanını işleten ve iki çocuk babası olan biriydi. Yazlık olarak kullandıkları eve yalnız gelen U.E., henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı trajik bir karar aldı.

Öncelikle vücudunu jiletle kesen U.E., ardından evde bulunan pompalı tüfekle karnına doğru ateş etti. Silah sesini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi.

Durumun Ciddiyeti

İHA nedir? Nasıl ortaya çıkmıştır? İşte İHA hakkındaki tüm bilgiler! İHA nedir? Nasıl ortaya çıkmıştır? İşte İHA hakkındaki tüm bilgiler!

Ağır yaralı olarak bulunan U.E., Urla Devlet Hastanesine kaldırıldı ve daha sonra 9 Eylül Üniversitesi Hastanesine sevk edildi. Olayı duyan yakınları ise hemen hastaneye koştu.

Soruşturma Başlatıldı

Polis ekipleri, olayla ilgili detaylı bir soruşturma başlattı. Olayın nedenleri ve detayları ise henüz netlik kazanmış değil.

İzmir'de yaşanan bu acı olay, bölgede derin bir üzüntüye neden oldu. Olayın ardındaki sebepler ve U.E.'nin sağlık durumuyla ilgili gelişmeler merakla bekleniyor.

Kaynak: Haber Merkezi