"Survivor" yarışmasıyla tanınan Atakan Işıktutan'dan Eylül 2023'te ayrılan İrem Derici, geçtiğimiz aylarda yönetmen Gökhan Fırat ile yeni bir aşka yelken açmıştı. Hülya Avşar'ın YouTube programında "Bir daha asla bir erkek için üzülmeyeceğim. Aşkım ölse bile ertesi gün devam ederim" sözleriyle dikkat çeken Derici, bu sözlerin ardından Gökhan Fırat'ı takipten çıkarmış ve sosyal medya hesaplarından birlikte çekildikleri fotoğrafları silmişti. Bu durum, çiftin ayrıldığının işareti olarak yorumlanmıştı.

Yeniden bir araya geldikleri mi söylendi?

Yeniden bir araya geldikleri mi söylendi?

Ancak Gökhan Fırat'ın Derici'ye sarıldığı bir fotoğrafı paylaşması, çiftin barıştığı spekülasyonlarına yol açmıştı. Fakat Derici, yakın arkadaşı Enis Arıkan'ın paylaştığı bir fotoğrafa

derici "Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım" yorumunu yazarak kafaları karıştırmıştı

"Bekarım ve bütün yaz Alaçatı'dayım" yorumunu yazarak kafaları karıştırmıştı.

Güldür Güldür Show'un yıldızı Onur Buldu' ilk kez eşini paylaştı: Paylaşıma yorum yağdı! Güldür Güldür Show'un yıldızı Onur Buldu' ilk kez eşini paylaştı: Paylaşıma yorum yağdı!

Son görüşmede kalbinin kırık olduğunu itiraf etti

Son görüşmede kalbinin kırık olduğunu itiraf etti

Geçtiğimiz günlerde Bebek'te görüntülenen Derici, Gökhan Fırat ile ayrılığı hakkında soruları yanıtladı. Üzgün ve kalbinin kırık olduğunu belirten Derici, "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" demekle yetindi.

Yoğun bir yaz programı bekliyor
Yaz için turnelere çıkmaya hazırlanan Derici, "İş ve tatil bir arada olacak. Avrupa turnesi ve Türkiye'de konserlerim olacak. Bu yazı biraz çalışarak geçeceğim. Yoğun bir tempoya gireceğiz" açıklamasında bulundu.

Kaynak: HABER MERKEZİ