Hande Yener, yoğun konser programına kısa bir ara vererek tatil sezonunu açtı. Bu yıl farklı bir tatil rotası seçen Yener, Antalya'nın güzel sahillerinde dinlenmeyi tercih etti.

Didem Soydan'dan mest eden pozlar: Gömleğin düğmelerini sonuna kadar açtı Didem Soydan'dan mest eden pozlar: Gömleğin düğmelerini sonuna kadar açtı

Sokak Köpeğine Özel İlgi

Sokak Köpeğine Özel İlgi

Tatil sırasında yanına gelen bir sokak köpeğiyle ilgilenen Hande Yener, köpeğe önce süt ve ardından cici mama verdi. Ancak bununla yetinmeyen Yener, köpeğe özel olarak pişirttiği köfteleri de yedirdi. Şarkıcı, bu anları sosyal medya hesabından paylaşarak takipçileriyle buluşturdu.

"Aşk Çocuğu Yine Geldi"

Köpeği severken mutluluğunu gizleyemeyen Yener, "Aşk çocuğu yine geldi bizi ziyarete. Yine geldi bu kız. Yine geldi. Şimdi köfteleri pişiyor. Köftelerini yiyecek. Afiyet olsun aşkıma." ifadelerini kullandı. Yener, hayvan sevgisini dile getirerek insanların da hayvanlara merhamet göstermesi gerektiğini vurguladı.

"Allah'ım Herkese Merhamet Ver"

Köpekle ilgilenmeye devam eden Hande Yener, "Allah'ım herkese merhamet ver." diyerek herkesin hayvanları sevmesini istedi. "Herkese vicdan dağıt ya Rabbim. Hayvanları sevsin herkes." sözleriyle farkındalık yaratmayı amaçladı.

Deniz Keyfi ve Fotoğraf Anıları

Hande Yener, köpekle ilgilenmekle kalmayıp, onu plajda vatandaşların arasına sokarak birlikte denize girdi. Bu anları kayda alarak sosyal medyada paylaşan Yener, köpekle fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ