Sosyal medya platformlarında aktif olan Hande Erçel, bu sefer ata bindiği anları sevenleriyle paylaştı. Atın üzerinde poz veren ve keyifli anlarını paylaşan Erçel, takipçilerinden büyük beğeni aldı.

Özel Hayatındaki Tepkiler

Hande Erçel, özel hayatıyla ilgili sık sık eleştirilere maruz kalıyor. Geçtiğimiz günlerde Aramızda Kalmasın programına katılan Erçel, bu konuda şunları dile getirdi: "Hem oyunculuk hem özel hayatım hakkında her konuda hedef gösteriliyorum. Ben de bunun sebebini bilmiyorum. Artık ben de bundan çok yoruldum. Bu konular çok yıpratıyor diyemem. Sadece şu beni çok üzüyor. Çok fazla konu varken neden ben? Ben çok kendi halinde yaşayan bir insanım. Biraz beni salın" şeklinde konuştu.

İzmir'in sevilen isimlerinden ünlü DJ Köksal Ergin'in oğlu Çınar Rıdvan'ın sünnet eğlence programı görkemli geçti! İzmir'in sevilen isimlerinden ünlü DJ Köksal Ergin'in oğlu Çınar Rıdvan'ın sünnet eğlence programı görkemli geçti!

İlişkisi Hakkında Açıklamalar

Hakan Sabancı ile ilişkisi hakkında da konuşan Erçel, evlilik haberleriyle ilgili şunları söyledi: "Böyle şeyler kısmet. Böyle bir karar alırsak, biz zaten söyleriz. Biz şu an gayet keyifliyiz. İlişkimizi yaşıyoruz. Her şey yolunda. Güzel gidiyor."

Hande Erçel'in ata binme anlarını paylaşması ve özel hayatına dair samimi açıklamaları, takipçileri tarafından ilgiyle karşılandı.

Kaynak: Haber Merkezi