Hande Erçel

Uzun zamandır oyunculuğunun yanı sıra Hakan Sabancı ile yaşadığı aşkla da gündemde olan güzel oyunu Hande Erçel, Anneler Günü'nde annesine veda ettiği o zor günü anlattı.
"Çok küçüktüm seni kaybettiğimde..." diye başladığı paylaşımda Erçel, annesine olan özlemini dile getirdi.

İşte Hande Erçel'in Anneler Günü paylaşımı:

İşte Hande Erçel'in Anneler Günü paylaşımı:

"Çok küçüktüm seni kaybettiğimde... Sana zaten doyamazdım ama keşke bir süre daha dizinin dibinde yaşasaymışım bu hayatı... Zaman geçtikçe daha da alışamıyorum yokluğuna... Hala öpebiliyorken doya doya öpün ve sarılın anneciğinize... O güzel kokularını içinize çekin, geri vermeyin nefesinizi... çiçekler açsın ruhunuzda..."

Kanser hastalığıyla mücadele ederken hayatını kaybetmişti

Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için için gittiği Bangladeş’te izdihama neden oldu Burak Özçivit, bir markanın tanıtımı için için gittiği Bangladeş’te izdihama neden oldu

Kanser hastalığıyla mücadele ederken hayatını kaybetmişti

Hande Erçel'in paylaşımı, sosyal medyada beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu. Birçok takipçisi Erçel'e duygularını ifade eden yorumlarda bulundu. Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel, 2019 yılında kanser hastalığıyla mücadele ettikten sonra hayatını kaybetmişti. Erçel, o zamandan beri her sene Anneler Günü'nde annesini anlatan duygusal paylaşımlar yapıyor. Bu sene de Erçel'in paylaşımı, takipçilerine duygusal anlar yaşattı.

Kaynak: HABER MERKEZİ