Renkli Swarovski taşlarla süslü, Züheyla Kuru imzalı transparan tulumuyla çok şık görünen Derya Uluğ'un, 'Kelebek' konseptli sahne tasarımı da dikkat çekti. Sahne tasarımıyla ilgili konuşan Uluğ, "Siz de fark etmişsinizdir sahnenin her yerinde kelebekler var. Kelebek, yeniliktir, değişimdir, özgürlüktür, her gün yeniden doğmaktır. İçinde bulunduğumuz dünyada bir kadın olarak her gün bir çok zorlukla boğuşuyoruz ve biz de her güne yeniden doğuyoruz. Bende bu aralar yenilendiğimi, dönüştüğümü düşünüyorum. Hepimiz kelebekler gibi yeniden doğalım, özgür olalım" dedi.

Nazan Saatçi kimdir? Nazan Saatçi kaç yaşında? Nazan Saatçi kimdir? Nazan Saatçi kaç yaşında?

"ŞIK OLMAK İŞİMİZİN PARÇASI"

Biletlerin tükendiği konser öncesi basın mensuplarıyla bir araya gelen Uluğ, sahne kıyafetleriyle alakalı soruları yanıtladı. Kıyafet provalarına en az orkestra ile yaptığı provalar kadar zaman ayırdığını belirten Uluğ, "Üstümdeki kıyafeti ilk gördüğüm ve denediğim anda hayran kaldım. Hiçbir şeyin müziğin önüne geçmesini istemem ama güzel ve şık görünmek, yaptığımız işin bir parçası." dedi.

Sahnenin ikinci bölümünde Salih Balta imzalı pembe pelerinli elbisesiyle konsere devam eden Uluğ, misafirlerine muhteşem bir gece yaşattı.

Kaynak: Bülten