Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Hatay'da açıklamalarda bulundu.

"Milli Görüş'ün başka partiye kazandırmak için seçime girmeyeceğini" ifade eden Erbakan iktidar partisinin sundukları şartları yerine getirirse İstanbul adaylarını çekeceklerini vurguladı.

'İstanbul adayını çekmeye hazırız'

Erbakan şunları kaydetti:

Ey troller, bizim şartlarımız belli. İktidar İsrail’le ticareti sonlandırdığını ilan etsin, İsrail’e ihracatı kestiğini ilan etsin, Malatya’da İsrail’i korumak için kurulan Kürecik Radar Üssü’nü kapattığını ilan etsin ve emekli maaşını 20 bin TL’ye çıkardığını ilan etsin, biz bugün İstanbul adayımızı çekmeye hazırız.

Özgür Özel ve CHP'li belediye başkanları Anıtkabir'de: 'Partimizi, birinci parti yaptık' Özgür Özel ve CHP'li belediye başkanları Anıtkabir'de: 'Partimizi, birinci parti yaptık'

Fatih Erbakan

Milli Görüş olarak...

Yeniden Refah, neden İstanbul’da CHP’ye kazandırıyor? Biz bunlara defalarca anlattık. Milli Görüş olarak milletin derdine derman olalım, maddi ve manevi kalkınmayı gerçekleştirelim, belediyelerde ahlaklı belediyecilik dönemini başlatalım, milletin kurtuluşuna vesile olalım. Yaşanabilir Türkiye’yi yeniden, adil bir dünyayı kuralım. Heykelci, rantçı belediyecilikten milletimizi kurtaralım, Milli Görüş belediyeciliği ile Türkiye’yi yeniden ahlaklı belediyecilikle tanıştıralım diye seçimlere giriyoruz. Kimseye kazandıralım veya kaydettirelim diye girmiyoruz.

Kaynak: İndependent Türkçe