Dinamo Bükreş forması giyen ve kendisinin maçlarda ikiziyle yer değiştirdiği iddialarına yanıt veren 30 yaşındaki futbolcu Edgar Ie, bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi. Haberlerin ardından kardeşi Edelino Ie'yi hemen aradığını belirten Ie, "Bunu duyduğumda hemen kardeşimi aradım. Buna inanamadı. Komik bir hikaye olduğunu söyledi ve birlikte güldük" açıklamasında bulundu.

Gerçeği yansıtmadığını belirtti!

Ülkemizde Trabzonspor ve Başakşehir formalarını giydikten sonra şu anda Dinamo Bükreş'te oynayan Edgar Ie, kendisi yerine kardeşini sahaya sürdüğü yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını belirtti.

''Komik bir hikaye''

L'Equipe gazetesine konuşan Edgar Ie, "Bu nasıl bir hikaye böyle? Bu yalan haber! Bunun nereden çıktığını bilmiyorum" dedi. Ardından, söz konusu haberlerin ardından kendisinin yerine geçtiği iddia edilen ikizi Edelino Ie'yi aradığını belirten 30 yaşındaki futbolcu, "Duyduğumda hemen kardeşimi aradım. Buna inanamadı. Komik bir hikaye olduğunu söyledi ve birlikte güldük" şeklinde konuştu.

''Pek çok kişi bununla ilgili konuştu''

"Haberlerde hiç bu şekilde yer alacağımı düşünmemiştim" diyen savuma oyuncusu, "Lütfen bunu insanlara açıklasınlar çünkü pek çok kişi bununla ilgili konuştu." sözlerini sarf etti. Edgar Ie son olarak söz konusu iddialarla ilgili gülmekten başka elinden gelen bir şey olmayacağını kaydetti.

Beşiktaş Safi Çimento, Sakarya'yı yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı Beşiktaş Safi Çimento, Sakarya'yı yenerek şampiyonluğa bir adım daha yaklaştı

Kaynak: Haber Merkezi