SON DAKİKA: İsrail karşılık verme kararı aldı: füze ve İHA saldırılarına karşı hamle yolda! SON DAKİKA: İsrail karşılık verme kararı aldı: füze ve İHA saldırılarına karşı hamle yolda!

Almanya'nın Ankara Büyükelçiliği, yangının sebep olduğu derin üzüntüyü ifade ederek hayatını kaybedenlerin yakınlarına sabır, yaralılara ise acil şifa diledi. ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu, İstanbul'daki yangından dolayı duyulan üzüntüyü belirterek hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye dileklerini iletti ve yaralılara acil şifalar diledi. Hollanda'nın İstanbul Başkonsolosluğu, yangının büyük bir üzüntüyle öğrenildiğini ifade ederek hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılara ise şifa dileklerini iletti.

İngiltere'nin İstanbul Başkonsolosu Kenan Poleo, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yaralılara acil şifa dileğinde bulundu ve hayatını kaybedenlerin ailelerine başsağlığı diledi. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu, İstanbul'daki yangının çok sayıda kişinin yaşamını yitirmesine sebep olduğu için derin üzüntü duyduklarını belirterek, hayatını kaybedenlerin ailelerine en derin taziyelerini sundu ve yaralılara acil şifalar diledi.

Kaynak: Haber Merkezi