Açılış törenine Dikili Kaymakamı Ali Edip Budan, Dikili Belediye Başkanı Adil Kırgöz, İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer Alanlı, Bergama Ticaret Odası Başkanı İbrahim Lütfi Kolat, Dikili Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Levent Bağçıvan ve sivil toplum örgütleri temsilcileri katıldı.
İzmir Vergi Dairesi Başkanı Ömer Alanlı, açılış konuşmasında “Dikili ilçemiz Ege denizi kıyısında yer alan 49.379 nüfusa sahip, ekonomisi tarıma dayanan aynı zamanda temiz plajları, termal kaynakları ve bir çok kültüre ev sahipliği yapmış bir turizm hazinesidir bu sebeple turizm gelirleri bölge ekonomisine önemli katkı sağlamaktadır. Gün geçtikçe gelişmekte ve büyümekte olan ilçemizde mükellef haklarını gözeterek vergide gönüllü uyumu artırmak ve daha kaliteli bir hizmet sunmak için Dikili ilçemizi bugün bir vergi dairesine kavuşturduk” sözlerine yer verdi. 
Bergama Ticaret Odası Başkanı Kolat ve Dikili Kaymakamı Budan'ın da konuşmalarının ardından, protokol ve meslek odası temsilcilerinin ortaklaşa kestiği kurdele ile Dikili Vergi Dairesi Müdürlüğü resmen açıldı.

Dikili Vergi Dairesiİsmetpaşa Mahallesi Şehit Sami Akbulut Caddesi No:26 Dikili/İZMİR adresinde bulunan Hükümet Konağında faaliyetine devam eden Dikili Vergi Dairesi’ne telefonla ulaşmak isteyen vatandaşlar (0232) 671 40 72 – (0232) 671 32 07 telefon numaralarını ve (0232) 671 36 95 fax numarasını kullanarak ulaşabilecekler.

Oasis Aquapark sezonu açıyor Oasis Aquapark sezonu açıyor


 

Muhabir: Veli Uslu