Skandal İddia: Camide Kaçak Göçmen Yakalayan Polise İmamdan Tehdit! Skandal İddia: Camide Kaçak Göçmen Yakalayan Polise İmamdan Tehdit!

Tüm Yerel-Sen Genel Merkez Örgütlenme Sekreteri Devrim Onur Erdağ herkesi 31 Martta oy kullanmaya davet ederek son bir çağrıda bulundu. Onur Erdağ, " Yıllarca en büyük korkusuydu bölünmek bu milletin. Kırmızı çizgisiydi namusuydu,üstüne titrediği, söz söyletmediğiydi vatan. Size kötü bir haberim var dostlar. Vatan değilse de vatandaş bölündü hem de tam ortadan ikiye bölündü. Hassasiyetlerinden inançlarından, masumiyetinden,kardeşliklerinden, akrabalarından bile bölündü. Memur, emekli kesesinden, çiftçi, emekçi alın terinden, gençler hayallerinden,geleceğinden, ekonomi heryerinden, basın kaleminden, adalet cübbesinden bölündü.

Küsemeyeceğin kadar acımasız ve tarihi bir seçim...

Sadece tek bir cılız darbeyle paramparça olmasının, Önünde duracak tek şey demokrasi. Tabiri caizse demokrasinin tek atımlık kurşunu kaldı kardeşim. O da sandık. Belki ümitsizsin, kızgın yada küskün. Haklısında üstelik. Şunu hatırlatmalıyım ki bu küsemeyeceğin kadar acımasız ve tarihi bir seçim. Kim bilir belki pişman olacak, küsebileceğin bir sandık bile bulamayacaksın. Şimdi kalk, toparlan, en güzel kıyafetlerini giy ve yolculuğa hazırlan çünkü rotasını senin belirleyeceğin, demokrasi uçuşuna yetişmen için bu son çağrı!" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi