Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz, "Baht Oyunu" dizisinde başlayan aşklarını gerçeğe dönüştürmüş ve hayranlarını sevindirmişti. Doğallıklarıyla ve uyumlarıyla gönülleri fetheden çift, ayrılık haberleriyle sevenlerini üzmüştü.

Ayrılıktan sonra yeniden bir araya geldikleri iddia eldildi

Ayrılıktan sonra yeniden bir araya geldikleri iddia eldildi

Son dönemde ikilinin yakın çevresinden gelen bilgilere göre, Baysel ve Şaşmaz'ın yeniden bir araya geldiği ve aşklarına ikinci bir şans verdiği öne sürülmüştü. Bu iddialar magazin gündeminde geniş yankı uyandırmıştı.

Sinem Kobal 7 yıl aradan sonra savaş muhabiri olarak geri dönüyor! Sinem Kobal 7 yıl aradan sonra savaş muhabiri olarak geri dönüyor!

Baysel'den sessizlik

Baysel'den sessizlik

Muhabirlerin barışma iddialarına yönelik sorularına Cemre Baysel'den net bir yanıt gelmedi. Gülümseyerek "Teşekkürler" demekle yetinen Baysel, sessizliğini korumayı tercih etti.

Ayrılık nedeni netleşmedi
2022'nin Aralık ayında yollarını ayıran çiftten Aytaç Şaşmaz, ayrılık sonrası yaptığı açıklamada kimseye kırgın olmadığını ve Baysel'in kendisi için çok değerli olduğunu ifade etmişti. Ayrılık nedeni ise net bir şekilde açıklanmamıştı.

Hayranlar yeniden birlikte görmek istiyor
Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz'ın yeniden bir araya geldiği iddiaları, hayranlarını da heyecanlandırdı. Birçok hayran, sosyal medya platformlarında ikilinin barışmasını dileyen mesajlar paylaştı.

İlişkinin geleceği belirsizliğini koruyor
Baysel ve Şaşmaz'ın barışıp barışmadığına dair kesin bir bilgi bulunmamakla birlikte, hayranları bu güzel çiftin yeniden birlikte olmasını umut etmeye devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ